درباره پزشک

دکتر شیرین توکلی زاده جراح و متخصص زنان مشهد

من دکتر شیرین توکلی زاده جراح و متخصص زنان و زایمان ، نازایی هستم.دوران راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه تیزهوشان مشهد(فرزانگان) گذراندم. بعد از فارغ التحصیلی در همان سال رشته پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز کردم و سپس بلافاصله بعد از پایان دوره طرح پزشکی عمومی در رشته تخصصی زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد شروع به تحصیل کردم که با لطف پرودگار با درجه عالی و کسب بورد تخصصی اینترناسیونال در این رشته فارغ التحصیل شدم. در طی این سالها از راهنمایی اساتید بزرگ این رشته بهره مند گردیدم.علاوه برآن همواره از تجربیات علمی وعملی پدرم دکتر مهدی توکلی زاده (جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی ) و عموی بزرگوارم دکتر رضا توکلی زاده از اساتید برجسته رشته تخصصی زنان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و برادرم دکتر حمید توکلی زاده (متخصص زنان زایمان و نازایی، فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی و روباتیک از امریکا ) بهره جستم. پس از آن با اندوخته ای از دانش، دوران تعهد طرح خود را در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندم. در طی این مدت هرگز از مطالعه ویادگیری بازنماندم و پیوسته دوره های آموزشی و تکمیلی را در تهران و کشور امریکا گذراندم.طی این مدت مقالات متعددی در مجلات علمی نوشته ام که تعدادی از آنها با همکاری اساتید بزرگی بوده است. علاوه برآن دارای گواهینامه سونوگرافی زنان و گواهینامه هیپنوتیزم بالینی هستم عضو جامعه جراحان ایران و عضو انجمن هیپنوتیزم خراسان و پزشک نمونه در راستای طرح تحول نظام سلامت و کاهش آمار سزارین میباشم.در حال حاضر در بیمارستان پاستورنو و بیمارستان رضوی که از بهترین بیمارستان های درجه یک ممتاز شهر مشهد می باشند و همچنین در بیمارستان جواد الائمه مشغول به کار هستم . خداوند مهربان را شاکر و سپاسگذارم که قدرت خود را در دستان من قرار داد تا بتوانم خدمتگزار خلق او و دست او در زمین باشم.

دوره های تخصصی و فوق تخصصی خارج از کشور

کنگره جامعه جراحان ایران

بزرگداشت ازاساتیدبرجسته و پیشکسوت(دکتررضاتوکلی زاده ودکترمهدی توکلی زاده) دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دوره تکمیلی جراحیهای کم تهاجمی و لاپاراسکوپی تهران

دوره جراحی لاپاراسکوپی در امریکا

دوره جراحی رباتیک در امریکا

دکتر شیرین توکلی زاده

من دکتر شیرین توکلی زاده جراح و متخصص زنان و زایمان ، نازایی هستم.دوران راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه تیزهوشان مشهد(فرزانگان) گذراندم. بعد از فارغ التحصیلی در همان سال رشته پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز کردم و سپس بلافاصله بعد از پایان دوره طرح پزشکی عمومی در رشته تخصصی زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد شروع به تحصیل کردم که با لطف پرودگار با درجه عالی و کسب بورد تخصصی اینترناسیونال در این رشته فارغ التحصیل شدم.

در طی این سالها از راهنمایی اساتید بزرگ این رشته بهره مند گردیدم.علاوه برآن همواره از تجربیات علمی وعملی پدرم دکتر مهدی توکلی زاده (جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی ) و عموی بزرگوارم دکتر رضا توکلی زاده از اساتید برجسته رشته تخصصی زنان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و برادرم دکتر حمید توکلی زاده (متخصص زنان زایمان و نازایی، فوق تخصص جراحی لاپاراسکوپی و روباتیک از امریکا ) بهره جستم.

جراح زیبایی و ترمیمی

پس از آن با اندوخته ای از دانش، دوران تعهد طرح خود را در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذراندم. در طی این مدت هرگز از مطالعه ویادگیری بازنماندم و پیوسته دوره های آموزشی و تکمیلی را در تهران و کشور امریکا گذراندم.طی این مدت مقالات متعددی در مجلات علمی نوشته ام که تعدادی از آنها با همکاری اساتید بزرگی بوده است.

علاوه برآن دارای گواهینامه سونوگرافی زنان و گواهینامه هیپنوتیزم بالینی هستم عضو جامعه جراحان ایران و عضو انجمن هیپنوتیزم خراسان و پزشک نمونه در راستای طرح تحول نظام سلامت و کاهش آمار سزارین میباشم.در حال حاضر در بیمارستان پاستورنو و بیمارستان رضوی که از بهترین بیمارستان های درجه یک ممتاز شهر مشهد می باشند و همچنین در بیمارستان جواد الائمه مشغول به کار هستم . خداوند مهربان را شاکر و سپاسگذارم که قدرت خود را در دستان من قرار داد تا بتوانم خدمتگزار خلق او و دست او در زمین باشم.

متخصص زنان مشهد دکتر شیرین توکلی زاده